• Forumumuza Moderatörlük ve İçerik Ekibi Alımları Başlamıştır. Başvuru İçin "Zeo" İle İrtibata Geçebilirsiniz.

Altın kalpli Tsunoda, Faenza sokaklarında çamur küreklemeye yardım ediyor

Helldorado

Moderator
Moderatör
Kazanılan bir Grand Prix’den daha değerli bir jest. Imola yarışının iptal edilmesinin ardından, Yuki Tsunoda, 23 yaşındaki Japon pilotAlfa Boğaselden ağır bir şekilde etkilenen yeri terk etmekle kalmadı, aynı zamanda Faenza’da (ahırının evi) sokaklara döküldü ve insanların su ve çamurla kaplı sokakları temizlemesine yardım etti.

Korkunç bir gecenin ardından kasaba büyük ölçüde etkilendi: her yerde toz, çamur ve benzin kokusu. Birçoğu kendi evlerinden tahliye edildikten sonra şu anda insanlar yiyecek ve özellikle kalacak yer bulmakta zorlanıyor. Lütfen, yardım etmek için yapabileceğiniz her şey makbule geçer pic.twitter.com/NQw72LeCLy

— ????/Yuki Tsunoda (@yukitsunoda07) 17 Mayıs 2023
Tsunoda: ”Bu insanlara yardım edelim”

Tsunoda’nın kişisel olarak her şeyin normale dönmesine yardım ettiğini gösteren fotoğraflar ve videolar internette dolaştı, ancak Japon sürücü Twitter’da bir çağrı başlatmakla ve Faenza belediyesinin bağış toplama kampanyasını paylaşmakla yetindi: “Korkunç bir geceden sonra” , şehir kötü etkilendi: her yerde toz, çamur ve benzin kokusu. Birçoğu evlerinden tahliye edildikten sonra insanların yiyecek ve kalacak yer bulması şu anda zor. Lütfen, yardım etmek için yapabileceğiniz her şey takdire şayan.”

2018’de Red Bull Junior Team’e katılan Tsunoda, F1’deki ilk çıkışını 2021’de Bahreyn GP’de Alpha Tauri ile yaptı ve o yıl, takımın genel merkezine daha yakın olmak için Ravenna eyaletindeki kasabaya taşınmayı seçti. stabil. Faenza’da hemen özel bir bağ kuruldu, tüm Bölge için dramatik bir anda güzel bir jestle tanık olundu.

konular