• Forumumuza Moderatörlük ve İçerik Ekibi Alımları Başlamıştır. Başvuru İçin "Zeo" İle İrtibata Geçebilirsiniz.

Bright Starts Beaming Buggie Take-Along Toy’a ne oldu?

Teletabi

Administrator
Yetkili
Administrator
Bayan Wainer, “Y kuşağı ebeveynleri evlerinde her şeyin nasıl göründüğünü önemsiyor” dedi. Çocuk odası, nötr renklerde ahşap oyuncaklarla veya zararsız bir gri tonda tuhaf bir oyun çadırıyla Instagram’da paylaşılabilir olmalıdır. Bu arada Gen Z, farklı karakterlerde gelen squishmallows, yuvarlak, yastık benzeri doldurulmuş hayvanlar gibi TikTok’ta viral olan oyuncaklarla daha çok ilgileniyor gibi görünüyor.

En sevdiğim oyuncağımın takıldığı sert sarı plastik çerçeve olup olmadığını sordum. Bayan Waller, tüketicilerin ahşap ve kumaş gibi sürdürülebilir malzemelere olan açık isteklerine rağmen plastiğin hala popüler olduğunu söyledi. Bayan Waller, “Size plastik oyuncak endüstrisinin hiçbir yere gitmediğini söyleyeceğim” dedi. “Bu şekilde almıyorlar.”

(Çocuk oyunları üzerine çalışan profesör Dr. Golinkoff, Amerikalı ebeveynlerin “pilli her şeyi sevdiğini” doğruladı.)

Kids 2, hangi yeni oyuncakların tasarlanacağına karar vermek için anketler ve paneller düzenler ve hangi renklerin, desenlerin ve temaların çekici geleceğini öğrenmek için WGSN ve Trend İncil gibi trend tahmin ajanslarına abone olur. Bayan Waller, bitki örneklerinin şu anda büyük olduğunu söyledi. “Aloe bitkileri ve kaktüsler” dedi. “İç mekan bitkilerinde sade ve rahat bir şeyler var.”

Bir ebeveyn olarak şunu fark ettim: Aniden, çocuk bölümünde her yerde şaşırtıcı bir hayvan var. Son yıllarda flamingo, tembel hayvan, lama ve tabii ki uzun zamandır tek boynuzlu at oldu.

“Bir deniz gergedanı anı oldu,” dedi Bayan Waller ve aklıma evimdeki birçok doldurulmuş deniz gergedanı geldi, çoğu gökkuşağı renginde, çocuklarımın arzuları ve nihayetinde oyuncak şirketlerinin satış kararlarıyla şekillendi.

Hayal kırıklığı yaratacak şekilde, Bayan Waller’a Kids 2’nin böceği neden parçaladığını tam olarak açıklayamadım. Bununla birlikte, konuşmamızın satır aralarını okuduğumda, birçok yeni satın almamın, perakendecilerin şirketin tedarik etmeye devam etmesi konusunda ısrar etmesi için satışları artırmaya yetmediği açıktı.

Yedi aylık Mira, habere katkıda bulundu.