• Forumumuza Moderatörlük ve İçerik Ekibi Alımları Başlamıştır. Başvuru İçin "Zeo" İle İrtibata Geçebilirsiniz.

Jean Todt: “Artık eskisi gibi olmasa da Schumacher orada”

Helldorado

Moderator
Moderatör
öz Michael Schumacher Onu özledim? Hayır, özlediğimi söyleyebilirim. Onunla birçok anı paylaştım ve bunu yeniden yaşayabildiğim için onur duyuyorum. Onu özlemiyorum çünkü sonuçta o orada.” ferrari, Jean Todtile yaptığı röportajda Takım 2013’teki kayak kazasından sonra eski pilot hakkında konuştu: “O önceki Michael değil, herkesin eski günlerinden hatırladığı kişi. Formül 1. Bugün o farklı ve onu koruyan eşi ve çocukları tarafından muhteşem bir şekilde destekleniyor. Onun hayatı farklı ve ben onunla bazı anları paylaşabilme ayrıcalığına sahibim. Söylenecek tek şey bu.”

Alman soruşturması Schumi kayak kazasına ışık tutuyor: “İki ciddi hata yapıldı”

13 Aralık 2023

Todt ve Sulayem arasındaki çatışma

Todt sirk şefi olarak halefine saldırdıktan sonra, Muhammed Ben Süleyman10 Ekim’de verdiği bir röportajda Federasyon’daki tarihi açığı kınayan kişi. Ferrari’nin eski patronu, “Karakteri biliyorum, dedi eski Ferrari patronu, Kovid krizinin damgasını vurduğu son iki yıl hariç, her yıl hesaplar büyük ölçüde yararlandı. Ben ayrıldığımda, kasada 250 milyon avrodan fazla para olmalıydı.” 2009’da geldiğimde sadece 40 kişi vardı. 80’den az işten 200’ün üstüne çıktık.”