• Forumumuza Moderatörlük ve İçerik Ekibi Alımları Başlamıştır. Başvuru İçin "Zeo" İle İrtibata Geçebilirsiniz.

Kanada GP 2024: TV'de saatler ve nerede izlenecek

Helldorado

Moderator
Moderatör
Kanada Grand Prix'sinin canlı TV ve yayını

Etkinlik: Kanada GP

Tarih: 9 Haziran 2024 Pazar

Nerede: Montreal

Saat: 20:00

TV kanalı: Sky Sport F1 (207), Sky Sport Uno (201), Sky Sport 4K (213), Tv8

Yayın: SkyGo, Şimdi, Tv8.it

Circus, Avrupa turnesinin ardından Kanada'ya varıyor ve her zamanki gibi yenilecek araba orada kırmızı boğa Her ne kadar Anglo-Avusturya aracı düzenlenen son üç yarışta sadece bir kez kazanabilse de, Imola'da, bu son grand prix'te 10.000'e yenilmişti. McLaren ve Ferrari. Charles Leclerc, kendi evindeki pistin lanetini kırdıktan sonra, Montreal'de de Gilles Villeneuve'ün adını taşıyan pistte Max Verstappen'i baltalamaya çalışacak. Sıralamada 169 puan alan ve şu ana kadar yarışılan sekiz GP'nin beşini kazanan Hollandalı pilot, Monegasque'a karşı 31 puanlık bir farka sahip. “Turuncu” olanlara dikkat edin Lando Norris ve Oscar Piastri Montreal'deki gibi çevrelerde yüceltilebilir.

Formula 1, yeni kurallar: motor, şasi ve arabalar nasıl değişiyor? DRS geçiş yapmayı kolaylaştıracak şekilde gelişiyorkaydeden Alessandra Retico

06 Haziran 2024


Kanada GP'sini nerede görebilirim?


Kanada GP'si 9 Haziran Pazar günü saat 20.00'de Sky'da canlı olarak yayınlanacak, ertelenmiş ücretsiz yayında ise saat 21.30'da TV8'de izlenebilecek.

Kanada GP Canlı Yayını


Grand Prix'i canlı yayında izlemek için Sky, Sky Go ve Now'da görüntülemeye izin verecek. Bir PC'den veya akıllı telefonlar ve tabletler gibi mobil cihazlardan bağlanmanız yeterlidir. Yarış tv8.it'te de izlenebilecek.

Kanada GP yorumcuları


Sky yorumculuğu Carlo Vanzini ve Marc Gené'ye emanet edilecek, Roberto Chinchero ise pitlerde görev yapacak. Teknik analizler Matteo Bobbi'ye ve Sky Sport Teknik Odasına emanet edildi. Davide Camicioli ve Vicky Piria yarış öncesi ve sonrası değerlendirmeleri yürütecek.Konular
 
Üst