• Forumumuza Moderatörlük ve İçerik Ekibi Alımları Başlamıştır. Başvuru İçin "Zeo" İle İrtibata Geçebilirsiniz.

Leclerc: “Ferrari’yi seviyorum ve burada kazanmak istiyorum”

Helldorado

Moderator
Moderatör
CİDDE – “Ferrari’yi seviyorum ve burada tekrar kazanmak istiyorum.” GP hafta sonu arifesindeSuudi ArabistanFormula 1 dünya şampiyonasının ikinci turu, Charles Leclerc Maranello’da Lewis Hamilton ile Mercedes’e geçeceği yönündeki söylentileri yalanladı: “Bu konuyu iyi açıklığa kavuşturmak önemli çünkü son zamanlarda hakkımızda birdenbire ortaya çıkan, belki de bizi zor durumda bırakan pek çok söylenti oldu. Takım.” dışarıda söylenenlerin bizi ilgilendirmemesi gerektiği konusunda birlik olduk” dedi.

F1, Gp Suudi Arabistan 2023: program, saatler ve TV

16 Mart 2023

Leclerc: “Yokuş yukarı yarış ama zorlukları seviyorum”

Gedda’da Leclerc, kontrol ünitesindeki değişiklik nedeniyle gridde on sıra kaybedecek: “İkinci GP’de bir penaltıyla başlamak kesinlikle hoş değil, ama bu geçmişte kaldı ve ilerlememiz gerekiyor. Monegasque -, yokuş yukarı bir yarış olacak ama bu mücadeleyi seviyorum: Biz oradayız ve takım bize güvenebileceklerini biliyor. Bahreyn’deki Güç Ünitesinde bazı sorunlar yaşadık, ancak onları anladık: Sanırım Takımda geri dönmek için büyük motivasyonlar var, Red Bull ile savaşmak için yeni şeyler getireceğiz, yarışmak ve iyi hissetmek için her şeyi yapmak istiyorum.”

Leclerc kontrol ünitesini değiştirdi, Cidde’de gridde on ceza pozisyonu

kaydeden Alessandra Retico

15 Mart 2023

Hamilton: “Red Bull ile aradaki fark daha da büyük”

Ayrıca Lewis hamilton Bahreyn’deki 5. sıranın ardından kurtuluş arıyor. pilotu mercedes ancak Red Bull ile düello hakkında büyük hayalleri yok. “Bence Red Bull ile aradaki fark daha büyük. Düzlükte kaybetmiyoruz, geçen yıl orada çok acı çektik ve virajlarda aşağı yukarı aynı seviyedeydik. Bu yıl tam tersi, virajlardan çıkış. Red Bull’un arkası güçlü, hayal edebileceğinizden daha güçlüler. Tur başına bir saniye veya daha fazla veriyorlar. Mümkün olduğunca çok çalışmalı ve pozitifliğinizi korumalısınız. Araba istediğiniz gibi değil ama herkes onun üzerinde çalışıyor. Biz ne yapacağımızı, nerede çalışacağımızı biliyoruz.”

konular