• Forumumuza Moderatörlük ve İçerik Ekibi Alımları Başlamıştır. Başvuru İçin "Zeo" İle İrtibata Geçebilirsiniz.

Leclerc taraftarlara: “Nerede yaşadığımı biliyorsun ama özel hayatıma saygı duy. Eğer oynarsan, imzanı imzalamak için aşağı inmem.”

Helldorado

Moderator
Moderatör
Sevmek evet, belki çok fazla. Boğucu oldum. Instagram hikayesi olan Charles Leclerc hayranlarını sordu ferrari ve hayranlarına formül 1 en azından evdeyken onu yalnız bırakmak. Ferrari tutkunlarının tutkusunu takdir ederken, sezona başlamasına rağmen değişmediğini unutmak. “Herkese merhaba, son birkaç aydır ev adresim nedense halka açık hale geldi, bu da birçok insanın dairemin altında toplanmasına, zili çalmasına ve fotoğraf ve imza istemesine neden oldu. Desteğiniz için gerçekten minnettarım – Instagram’daki bir hikayede Monegasque yazdı – lütfen özel hayatıma saygı gösterin ve evime gelmeyin”.

Ferrari, Vasseur: “Avustralya’da Sainz’in cezasına itiraz. Arabanın gelişimi, yön artık doğru”

kaydeden Alessandra Retico

07 Nisan 2023

Leclerc ve Montecarlo evi

Leclerc’in yakın zamanda evini ziyaret etmiş tüm insanlara yönelik sosyal mesajı böyle başlıyor. Montecarlo, Ferrari sürücüsü ile bir bağlantı arıyor. Gördüğü büyük ilgiden memnun olan Monegasque, yine de saygı istiyor: “Beni sokakta veya pistte gördüğünüzde herkes için duracağımdan emin olabilirsiniz, ancak gelip beni görürseniz inmeyeceğim. ev – devam ediyor – Hem şahsen hem de sosyal ağdaki desteğiniz benim için çok şey ifade ediyor, ancak aşılmaması gereken bir çizgi var. Mesaj, Mutlu Paskalya dilekleriyle sona erer.

Charles Leclerc'in Instagram hikayesi

Charles Leclerc'in Instagram hikayesi

Charles Leclerc’in Instagram hikayesi

konular