• Forumumuza Moderatörlük ve İçerik Ekibi Alımları Başlamıştır. Başvuru İçin "Zeo" İle İrtibata Geçebilirsiniz.

Sainz ve bisiklet tutkusu: “Pogacar'la bisikletle çıktım, hiç bu kadar acı çekmemiştim”

Helldorado

Moderator
Moderatör
“Pogacar'ın yanında hiç yaşamadığım kadar acı çektim.” Carlos Sainz kendisi harika bir bisiklet tutkunu ve bisiklete binmeyi küçümsemiyor. Ferrari sürücüsü sıklıkla, özellikle Monte Carlo sokaklarında, Tadej Pogacar. Ve bunlar acıdır. Sainz, Austin GP'sinin arifesinde düzenlediği basın toplantısında şaka yollu bir şekilde bundan bahsetti.

Sainz: “Hayatımın en zorlu yarışı”

Sainz, “Tadej toparlanma antrenmanı yaparken bir tur boyunca onu takip etmek gibi harika bir fikrim vardı.” dedi. Ancak benim için hayatımın en zor yarışıydı. Bunun nedeni Münih'e yakın olmamız ve birkaç kez birlikte bisikletlerimizle kahve içmek için dışarı çıkmamızdı. Bu durumlarda bile kendini ayırmama lütfunda bulunuyor ama sonra uçup gidiyor. Pogacar, Dünya Kupası'nı kazandıktan sonra iyileşme modundaydı. Ama onun için sessiz bir iyileşme yolculuğu benim için çileye dönüştü. Mutlak bir şampiyon olan Sloven şampiyonunun yaptıklarına hala gözle görülür şekilde inanamıyorum. Bu adamın bisiklet üzerinde yaptıkları gerçekten inanılmaz. Ve daha önce bisiklete binmiş olan hiç kimse bu sporcunun bisikleti ne kadar zorladığını hayal bile edemez.”

Konular