• Forumumuza Moderatörlük ve İçerik Ekibi Alımları Başlamıştır. Başvuru İçin "Zeo" İle İrtibata Geçebilirsiniz.

Schumacher ve Eddie Jordan: “Michael orada ama sanki orada değilmiş gibi”

Helldorado

Moderator
Moderatör
Michael Schumacher orada, ama orada değil.” Eddie ÜrdünYedi kez dünya şampiyonunun da yarıştığı ahırın kurucusu 74, eski şampiyonun sağlık koşullarına ilişkin en son haberleri açıklıyor formül 1 bir kayak kazasından sonra on yıldır komada. Jordan, Schumacher Senior’u kurdu ve şimdi oğlu Mick’e yakın: “Ona çok yakın hissetmemin nedeni, babanın artık ailenin bir parçası olamayacağını bilmenin kolay olmaması. olbg – , o orada ama orada değil”.

Michael Schumacher, bir arkadaşı tarafından gizlice çekilen fotoğraflar ve gazetelere 1 milyon euro teklif ediyor

26 Ocak 2023

Dokuz yıl önce Meribel’de meydana gelen kayak kazasından sonra Schumacher’in sağlığı hakkında her zaman çok fazla gizlilik olmuştur, ailesi onu her türlü söylentiden ve kameradan her zaman korumuştur. Jean TodtAra sıra ziyaretine izin verilen birkaç kişiden biri olan , Alman’ın F1 yarışlarını televizyondan takip ettiğini söyledi. Oğlu Mick, babasının iletişim kurmakta zorluk çektiğini öne sürerek, sollama ve fren yapma hakkında onunla konuşmak istediğini söyledi. “Ben hiçbir zaman Tanrı’yı suçlamadım – karısı Corinna,” Schumacher “- 2021 belgeselinde gözyaşları içinde açıkladı. Olanlar için Michael’ı her gün özlüyorum, herkes onu özlüyor. O hala burada, o farklı ama bize tüm gücünü veriyor. “.

konular