• Forumumuza Moderatörlük ve İçerik Ekibi Alımları Başlamıştır. Başvuru İçin "Zeo" İle İrtibata Geçebilirsiniz.

Tatlı Leclerc: Ferrari sürücüsü Milano'da dondurma dükkanı açacak

Helldorado

Moderator
Moderatör
Çok tatlı Charles. Sadece motorlar, müzik, sanat ve moda değil. Onun başka tutkuları da var Leclerc. Ve hepsi çok İtalyan. Ferrari sürücüsü, 2002 yılında Grom zincirinin (2015 yılında Unilever'e satıldı) kurucuları Federico Grom ve Guido Martinetti ve eski Maranello takım patronunun oğlu olan menajeri Nicolas Todt ile birlikte Milano'da bir dondurma dükkanı açmak üzereydi. ve uluslararası federasyonun eski başkanı. Yarışlar sırasında televizyonda da göründüğü için soyadının baş harfleri gibi LEC olarak adlandırılacak. Ama aynı zamanda bir anlam oyununun olup olmadığını kim bilebilir?

Avustralya'da Ferrari bir-iki: Sainz Leclerc'in önünde kazanırken Norris üçüncü oldu. Verstappen emekli oldukaydeden Alessandra Retico

24 Mart 2024


Leclerc ipuçları veriyor


Resmi duyurunun önümüzdeki birkaç hafta içinde, belki de 11 Nisan'da Milano'daki Salone del Mobile'da yapılması bekleniyor. Ancak bu arada Monakolu sosyal medyada bazı ipuçları yayınladı: karda teknik bir ceket (krem rengi) giymiş, cam bardaktan dondurma (kremalı mı yoksa yumurta likörü mü?) yerken çekilen bir dizi fotoğraf ve basit bir yorum. : “Buz Buz bebeğim”. Ve yakın zamanda devam eden bir projeyle ilgili çok gizemli bir açıklama: “Benim için çok özel olacak: yarış pisti dışında üstlenilen yeni, harika bir macera. Profesyonel bir sporcu olarak performansımın bağlılık, antrenman ve fiziksel kondisyonla güçlü bir şekilde bağlantılı olduğu sağlıklı bir yaşam tarzını sürdürmek benim için çok önemli. Ancak bu beni bazı yasak zevklerden, özellikle de çok sevdiğim bir yemekten zevk almaktan alıkoymuyor. Belki hangisi olduğunu zaten bulmuşsundur. Lezzetli ve aynı zamanda benimki gibi sağlıklı ve dengeli bir yaşam tarzının parçası olabilecek bir ürün yaratmak, kişisel bir yolculuğun, sevdiğim ve sonunda hepinizle paylaşmak istediğim bir yolculuğun başlangıç noktasıydı.”

LEC başlangıç çizgisinde


Söylentilere göre dondurma şirketi LEC'in arkasında Grom'un kurucuları var. Grom ve Martinetti, Langhe ile Monferrato arasında üzüm bağları ve meyve ağaçları yetiştirdikleri Mura Mura çiftliğinin sahibi. İki ortak, şirketin hedeflerini açıklarken şunları yazıyor: “Mura Mura, yavaş, akıllıca yaşamak ve değerli olana dikkat etmek anlamına geliyor. Takıntımızı, merakımızı ve mükemmellik arayışımızı tatmin ettik.” Charles Leclerc'in sözlüğüne yabancı olmayan kelimeler.
 
Üst