• Forumumuza Moderatörlük ve İçerik Ekibi Alımları Başlamıştır. Başvuru İçin "Zeo" İle İrtibata Geçebilirsiniz.

Alman Prens Frederic Prinz von Anhalt miras için evlat edindi

admin

Administrator
Administrator
Alman Prens Frederic Prinz von Anhalt miras için evlat edindi
Macar asıllı Hollywood yıldızı Zsa Zsa Gabor, 2016’da 99 yaşındayken öldü.

Oyuncu hayatı boyunca 9 evlilik yaptı ve son eşi Alman Prens Frederic Prinz von Anhalt oldu.

Zsa Zsa Gabor ile 1986’dan vefatına kadar evli kalan 78 yaşındaki Prens von Anhalt, servetini ve unvanını miras olarak bırakabilmek için 27 yaşındaki Kevin Feucht isimli Alman’ı evlat edindi.

“ÇOCUK BÜYÜTMEK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ”

Bin yıllık bir kraliyet soyunun çocuğu olmadığı için bitmesini istemediğini belirten Von Anhalt, yetişkin bir oğul evlat edinmeye karar verdiğini söylemiş oldu.

Tüm bu süreci televizyonda anlatmasının sebebini de açıklayan von Anhalt, “İnsanlara yalnız olmaları gerekmediğini göstermek istedim. Çocuk büyütmek zorunda değilsiniz. Bir yetişkini evlat edinebilirsiniz, bu biçimdece size yardım edecek birine de kavuşmuş olursunuz.” dedi.

EVLAT EDİNDİĞİ GENÇ BİR ARKADAŞININ OĞLU

Von Anhalt, kendisinin de Almanya personel sınıfından gelen bir ailede, bir polisin oğlu olarak doğduğunu, 1979’da 35 yaşındayken, Alman Prenses Auguste von Anhalt tarafınca evlat edinilmesinin akabinde prens olduğunu hatırlattı.

Prensin bir arkadaşının oğlu olan Kevin, muahedeye göre, von Anhal’ın yaşlılık niçiniyle yapamadığı işlerini yapacak, hastalandığında ve hayatının son günlerinde de ona bakacak.

“MİRASI YARARLI İŞLER İÇİN KULLANMAMI İSTİYOR”

Kevin, von Anhalt öldükten daha sonra maddi getirisi olmayan ancak itibarı olan prens unvanını alacak…

Ayrıyeten 15 milyon sterlinlik mirası da ona kalacak.

Kevin, “Prens babam mirası faydalı işler için kullanmamı istiyor.” dedi.

“EVLAT EDİNDİKLERİMİZ ALIP BAŞINI GİTTİ”

Von Anhalt, Gabor’la evliyken 5 kere problemli evlat edinme süreciyle karşı karşıya kaldığını söylemiş oldu.

Prens, “Evlat edindiklerimiz alıp başını gitti. Biri Dubai’ye gitti, oburu prens unvanını Almanya’da bir striptiz kulüpleri zincirini tanıtmak için kullandı.” dedi.

PRENSLİK UNVANINI KULLANABİLMEK İÇİN KİRA ÖDÜYORLAR

Evlat edindiği öbür oğullarının kimilerinin prenslik unvanını kullanabilmek için kendisine kira ödediklerini belirten von Anhalt, “Onların ben öldükten daha sonra mirastan hisse istemesi konusunda kaygılı değilim. Zira mirasımın Kevin’e kalması için tedbir aldım.” diye konuştu.