• Forumumuza Moderatörlük ve İçerik Ekibi Alımları Başlamıştır. Başvuru İçin "Zeo" İle İrtibata Geçebilirsiniz.

En İyi Telegram Kitap Kanalları

Zeo

Administrator
Yetkili
Administrator
E-Kitap Nedir?

E-kitap elektronik kitap demektir. Bir başka deyişle, fiziksel kitabın elektronik bir versiyonu olduklarını söyleyebiliriz. Bir e-kitap mevcut gerçek kitabın dijital biçimidir. E-kitaplar, kitapseverler için bir nimettir. Çünkü en sevdikleri kitapların koleksiyonunu her zaman yanlarında taşıyabilir.

E-kitapları temin edebileceğiniz birçok kanal mevcuttur. Telegram’ın kullanılabilirliği Telegram kitap kanalları açılmasına sebep olmuştur. Birçok kitapsever bu Telegram kanallarını kullanarak istedikleri kitapları temin edebilmektedir.

En iyi Telegram kitap kanalları incelemesinden önce e-kitap biçimlerini de paylaşmak istiyorum.

e-Kitap Biçimleri Nelerdir?

İnternet üzerinden herhangi bir e-kitap ararsanız, tartışmasız bu tür birçok e-Kitap biçimiyle karşılaşırsınız. Burada soru, hangi e-kitabın iyi ve cihazınızla uyumlu olduğudur.

Size bir fikir vermek için, burada yaygın olarak dağıtılan bazı popüler e-kitap formatlarını paylaşıyorum. Konunun devamında bu e-kitap formatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.
  • EBUP Kitap
  • AZW Kitap
  • PDF Kitap
En İyi Telegram Kitap Kanalları

Aşağıdaki linkleri kullanarak Telegram kitap kanallarına ulaşabilir, dilediğiniz kitapları indirebilirsiniz.
Siz de konu altından ya da kategoriden pdf kitap ve ya epub kitap kanalını paylaşabilirsiniz.
 
Son düzenleme:

Zeo

Administrator
Yetkili
Administrator
EPUB Kitap (.epub)

EPUB kitap, en yaygın olarak desteklenen biçimlerden biridir ve çeşitli cihazlarda kolayca okunabilir. EPUB dosyaları aslında yeniden akıtılabilir ve bu onları gerçek e-Kitap yapar ve bununla birlikte küçük cihazlarda da kolayca okunabilir.

AZW Kitap (.azw)

AZW kitap, Amazon tarafından geliştirilmiş bir biçimdir. Bu biçiminin en iyi özelliği, bu dosyalarda yer imleri, ek açıklamalar ve vurgulamalar gibi karmaşık içeriklerin kolayca saklanabilmesidir. Ancak bu AZW dosyalarının kullanımı Kindles veya Kindle uygulamalarına sahip cihazlarla sınırlıdır.

PDF Kitap (.pdf)

PDF kitap, ayrıca taşınabilir belge biçimi olarak adlandırılır. En yayın kullanılan e-kitap türlerinden biridir. PDF'lerin kullanımı çok erişilebilir olduğundan ve her türlü cihazda kolayca kullanılabilir.
 
Üst