• Forumumuza Moderatörlük ve İçerik Ekibi Alımları Başlamıştır. Başvuru İçin "Zeo" İle İrtibata Geçebilirsiniz.

F1, David Sanchez üç ay sonra McLaren'dan ayrılıyor: “Benim anlattığımdan farklı bir rol üzerinde anlaşmıştık”

Helldorado

Moderator
Moderatör
Macera sadece üç ay sürdü David Sanchez en McLaren. Yeteneği nedeniyle gürültülü bir veda oldu ferrari İngiliz takımına katılmak için. Bir şeyler ters gitti, gerçeklik hayal edilenden farklı çıktı. Sanchez'den, takımdan, belki her ikisinden de. “Bu ekibin bir parçası olma fırsatına sahip olduğum için minnettarım. Hayal ettiğimiz ve üzerinde anlaştığımız rol, bulduğum pozisyonun gerçekliğiyle örtüşmese de – bizzat Sanchez şöyle açıkladı – yönetime saygı duyarak ayrılıyorum. Meslektaşlarımın özverisine hayranlık ve tartıştığımız ve bu kararı alırken gösterdiğimiz açıklık ve dürüstlük için takdir ediyorum. Bu takıma sıralamanın zirvesine başarılı bir yolculuk diliyorum. Bir sonraki mücadelemde mücadele etmeyi sabırsızlıkla bekliyorum. Formül 1“.

Formula 1 ekibimize bir dizi organizasyonel güncellemeyi doğrulayabiliriz.

— McLaren (@McLarenF1) 2 Nisan 2024
Çeviri: McLaren'in eski teknik direktörü, beklediği manevra ve karar alma alanına sahip değildi. Onun yerini alacak Rob Marshallşimdi yeni baş tasarımcı, Neil Houldey yeni mühendislik teknik direktörü olarak atandı. Peter Prodromuson olarak aerodinamik teknik direktörlüğü görevini sürdürüyor.

Konular