• Forumumuza Moderatörlük ve İçerik Ekibi Alımları Başlamıştır. Başvuru İçin "Zeo" İle İrtibata Geçebilirsiniz.

Telefon Numarası Olmadan Anonim Olarak WhatsApp Kullanma

Teletabi

Administrator
Yetkili
Administrator
1. Her şeyden önce, tüm Whatsapp verilerinizi telefonunuza kaydedin ve mevcut Whatsapp hesabını kaldırın.  1. Şimdi, telefonunuzu Uçak Modu’na getirin, ardından telefonunuza yeni Whatsapp’ı İndirin ve Yükleyin.
  2. Bundan sonra, ekrandaki talimatlara uyun ve telefon numaranızı oraya yazın, telefonunuz uçuş modundayken mesajı göndermez.
  3. Şimdi, numaranızın doğrulanması için seçilecek alternatif bir yöntem seçmenizi isteyecektir. Ardından SMS ile Kontrol Et’i seçmeniz gerekir.
  4. Ardından, e-posta adresinizi girin ve Gönder düğmesine tıklayın. Sonra hemen İptal düğmesine tıklayın.
  5. Şimdi, cihazınız için sahte mesajlar uygulamaları yüklemeniz gerekir. Eğer varsa
»İPhone, Fake-A-Message’ı ve ardından

»iPhone then install Fake-A-Message and
  1. Bundan sonra, Giden Kutusu’na gidin ve ayrıntıyı sahte doğrulamalara gönderin. Bunun için bu ayrıntıları kullanın; Kime: +447900347295Gönderen: Ülke Kodu, Cep Numarası ve Mesaj: E-posta Kimliğiniz.
  2. Şimdi, bu bilgiler bu sahte numaraya gönderilecek ve bu numarayı Whatsapp hesabınızın doğrulanması için kullanabilirsiniz.
Bitti!
9. Yukarıdakilerin tümü, herhangi bir numarayı kaydetmeden Whatsapp Kullanım yöntemiyle ilgilidir. Bu yöntemle, arkadaşlarınızla anonim olarak sohbet edebileceğiniz herhangi bir numarayı kaydetmeden kolayca whatsapp kullanabilirsiniz. Ve bu yöntemi, yukarıda bahsettiğimiz birkaç adımı izleyerek uygulayabilirsiniz.
ALINTIDIR
 
Üst