• Forumumuza Moderatörlük ve İçerik Ekibi Alımları Başlamıştır. Başvuru İçin "Zeo" İle İrtibata Geçebilirsiniz.

Telegram Ücretsiz Takipçi Kasma Hilesi

Teletabi

Administrator
Yetkili
Administrator
Son günlerde telegram messenger uygulamasının kullanımı ülkemizde giderek yaygınlaşmaya başladı. Hem anlık mesajlaşma servisi hemde kanal veya grup oluşturma özelliği sayesinde bir sosyal paylaşım aracı olan telegramda kanal sahipleri nasıl takipçi kazanacaklarını araştırıyorlar.

Yeni rağbet gören bir uygulamada en ön sıralardan yerini alarak kanal açan yayımcılar için bu yazımızda hem nasıl ücretsiz takipçi arttırabileceğinizi hemde nasıl ucuza takipçi satın alabileceğinizi anlatacağız.

Telegram Ücretsiz Takipçi Kasma Hilesi

İlk olarak nasıl ücretsiz takipçi kazanabileceğinizden bahsetmek istiyorum. Bu yöntemi kazara kendim buldum. Belki bu taktiği başka keşfedenlerde olmuştur lakin internette araştırmalarıma göre henüz başka bir kaynakta yazdığına şahit olmadım.

Telegram takipçi hilesi, abone kasma, üye kasma, abone hilesi aramaları yapanlara özel olarak oldukça basit ama uğraş gerektiren taktiğimizde bot hesapları sınırlı yetki ile kanalımıza yönetici olarak ekliyoruz. Telegramda binlerce bot olduğunu düşünürsek bu sayede uğraş vererek binlerce takipçi kazanabiliriz ama bunlar tamamen pasif takipçiler olacaktır sadece kanalınızın dışarıdan bakıldığında takipçili görünmesini sağlayacaktır.

Ücretsiz Telegram Abone Kasma Hilesi Adımları:

1. Kanalımıza girerek yöneticilere tıkla diyoruz
  2. Yönetici ekle diyoruz
  3. Herhangi bir bot ismi yazıyoruz ve yönetici ekle diyoruz.
  4. Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi sadece abone ekleme yetkisi veriyoruz.
Bu sayede sayfamıza eklediğimiz her bot yönetici bir abone olarak görünecektir.

Abone Kasma Hilesi İle Takipçi Kazanmak Ne Kadar Sürer

Bu işlemi yapmak biraz zahmetli bir iştir. en iyi telegram kanalları kategorimizde sizlerden gelen kanalları herhangi bir sınır olmadan paylaşıma açtmış bulunuyoruz.

İnternette bu listemiz gibi başka adreslerde var ve sadece telegram kanallarının listelendiği bir dizin görevi görüyorlar. Bu tarz sitelerde en az 50 abonesi olan kanalları kabul etme gibi sınırlar olabiliyor. Bu sınırları aşmak için uğraşıp 50 adet bot yönetici ekleyebilirsiniz.

Celikci

Member
İşe yarıyor teşekkürler, bot hesapların listesini de paylaşabilir misiniz lütfen? Telegram botlarını nasıl bulabiliriz acaba?