• Forumumuza Moderatörlük ve İçerik Ekibi Alımları Başlamıştır. Başvuru İçin "Zeo" İle İrtibata Geçebilirsiniz.

Telegram Nasıl İndirilir?

Zeo

Administrator
Yetkili
Administrator
Telegram Messenger, hızlı ve güvenilir mesajlaşma uygulaması olarak hayatımıza girmiştir. Uygulama bulut tabanlı olarak çalışmaktadır. Android, iOS ve bilgisayar cihazlarında kullanılabilir.

Android İçin Telegram İndir

Günümüzde Android cihazlar, tüm dünyada birçok kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. Telegram android telefonlarında bir mesajlaşma uygulaması olarak kullanılabilir. Android sürümü 4.2 ve üzeri olan kullanıcılar Telegramı cihazlarına indirebilir.

Android için Telegram aşağıdaki bağlantıdan indirilebilir.


iOS İçin Telegram İndir

Apple tarafından piyasaya sürülen iPhone cihazlar, dünyada geniş bir kitle tarafından kullanılmaktadır. Hal böyle olunca hedefi yüksek olan uygulamaların iOS uyumlu olması gerekmektedir. Telegram da bu hedefle yola çıkmıştır ve iPhone'larda mesajlaşma uygulaması olarak da kullanılabilir. iOS sürümü 6.0 ve üzeri olan kullanıcılar Telegram'ı cihazlarına indirebilir.

iOS için Telegram aşağıdaki bağlantıdan indirilebilir.


Telegram Web İndir

Günümüzde birçok kullanıcı mesajlaşma uygulamalarını bilgisayarlarından da kullanmak istemektedir. Telegram Web uygulaması tam da bu iş için geliştirilmiştir. Kullanıcılar tarayıcılarında Telegram Web uygulamasını kullanabilirler. Web tarayıcısında Telegram Web'i kullanmak ücretsiz ve hızlıdır. Akıllı telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan web.telegram.org adresini ziyaret ederek kullanabilirsiniz.

 
Üst