• Forumumuza Moderatörlük ve İçerik Ekibi Alımları Başlamıştır. Başvuru İçin "Zeo" İle İrtibata Geçebilirsiniz.

Verstappen F1’in ötesinde: “Ben de başka bir yerde kazanmak istiyorum. En çok güvendiğim sürücü Alonso”

Helldorado

Moderator
Moderatör
2015 yılında ilk çıkışını yaptığında henüz ehliyeti yoktu. Formula 1. Max Verstappen – evdeki en iyi sürücü kırmızı boğaiki kez alay edildi (2021, 2022) – İspanyol gazetesine verilen bir röportajda Gibi göz önüne alındığında Monte Carlo GPsezonun ilk yarısında Avusturya takımının hakimiyetinden bahsetti ve padok dışında geleceğine dair bazı bilgiler verdi.


Verstappen, Red Bull’un hakimiyeti hakkında: “Bazen kazanmak kolay görünüyor”


“Kazanmak bazen kolay görünüyor, bazen değil – gülerek açıklıyor – Bu haftasonuna bağlı”. Hollandalı, şu anda kırmızı boğa rakibi yok: “Bizimki kesinlikle griddeki en iyi araba. kırmızı boğa Şimdiye kadar kullandığım en hızlı araba, ancak 2019 veya 2021’in sonundakiler bile çok rekabetçiydi”. Seyircilerin şikayet ettiği eğlence eksikliği üzerine: “Her zaman baskın bir araba olmuştur, bu Formula 1. 2000’den 2004’e kadar her zaman kazandı ferrarisonra orada iki yıl renault. arasında meydan okuma vardı Mclaren Ve ferrari ve oradan, etki alanı kırmızı boğaardından alan adı mercedes“.

Hamilton: “Ferrari’de miyim? Söylentiler, Mercedes ile kontratımı yenilemek üzereyim”
25 Mayıs 2023


İlk başlık: “2021? Aynı duyguları bir daha hiç hissetmedim. Şimdi koştuğumda rahatlıyorum”


Ya referans olarak Dünya Kupası 2021 – sezonun son yarışının son turunda kazandı, reklam Abu DabiVerstappen pistte hissedilen duyguları şöyle hatırlıyor: “Şampiyonluğu kazanmak için ilk şansımdı. Her şeyi mükemmel yapmam gerektiğini biliyordum. Bu, şimdiye kadar hissettiğim en yoğun şeydi, her hafta sonu ona karşı savaşmak. Lewis hamilton. Şimdi çok daha rahatım” diye açıklıyor reklam Gibi.

Leclerc: “Montecarlo adrenalin, bu pist benim evim”muhabirimiz Alessandra Retico tarafından

25 Mayıs 2023


F1’den uzak gelecek: “Aklımda başka planlarım var.“


“40 yaşına geldiğinde hala burada olacak mısın?” gazeteciye sorar Gibi. “Evet, ama muhtemelen yatta yarışı izlerken,” diye gülüyor Verstappen. “Ben de başka bir yerde kazanmak istiyorum” diye açıklıyor. “Ralli mi, Dakar mı? Babam şu anda ralli yapıyor ama benim durumumda kapalı bir pistte kalmayı tercih ederim, o bana daha güvenli geliyor. Ağaçlara yapılan kazaları görünce… Bunların daha az güvenli sporlar olduğunu düşünüyorum.” den Formula 1“.

Verstappen, Alonso hakkında: “Umarım kazanır. En çok güvendiğim sürücü o.”


“O bir savaşçı. Asla pes etmeyecek” diyor. Fernando Alonso41 yaşında, dünya şampiyonasında Aston Martin sürücüsü üçüncü. “Şu anda şampiyonluk için bir rakip değil, bu hafta sonu pol pozisyonunu alıp kazansa bile. Bunu düşünmek komik. Fernando babam oradayken koştu. Belki de en güvenilebilecek sürücü odur,” diye açıklıyor. maks.İspanyol pilotun en büyük yeteneğinin, yarıştayken olduğu gibi en iyi tek koltuklu aracı sürmeden nasıl rekabetçi olunacağını bilmek olduğunu da sözlerine ekledi. ferrari.

F1, podyum Aston Martin için artık yeterli değil: 2026 dünya şampiyonasını kazanmak için Honda ile anlaşmakaydeden Alessandra Retico

24 Mayıs 2023

 
Üst