• Forumumuza Moderatörlük ve İçerik Ekibi Alımları Başlamıştır. Başvuru İçin "Zeo" İle İrtibata Geçebilirsiniz.

43 yılda 53 bayanla evlenen Suudi’den alaka tavsiyesi

admin

Administrator
Administrator
43 yılda 53 bayanla evlenen Suudi’den alaka tavsiyesi
Suudi Ebu Abdullah’ın tabirleri, duyanları şaşırtıyor…

Ebu Abdullah, 43 yıl boyunca 53 bayanla evlenmesiyle bilinirken Abdullah’ın en kısa evliliği 24 saat sürdü.

Suudi Ebu Abdullah’ın evliliğe ait tavsiyeleri ise epeyce konuşuldu.

“Birden çok bayanla evlenmeyi planlamadım”

Abdullah, “İlk sefer evlendiğimde, kendimi rahat hissettiğim ve çocuklarım olduğu için birden çok bayanla evlenmeyi planlamadım.” sözlerini kullanırken bir süre daha sonra meseleler ortaya çıkınca 23 yaşında, tekrar evlenmeye karar verdiğini ve sonucunı eşine bildirdiğini anlattı.

“İlk eşim benden 6 yaş büyüktü”

Çoğunlukla Suudi bayanlarla evlendiğini belirten Abdullah, birinci eşinin kendisinden daha yaşlı olduğunu deklare etti. Suudi Abdullah, eşi ile evlendikleri vakit 20 yaşında olduğunu ve eşinin kendisinden 6 yaş büyük olduğunu söz etti.

“Yurt haricinde tanıştığım bayanlarla evlendim”

İş seyahatlerindeyken kimi vakit yurt haricinde tanıştığı bayanlarla evlendiğini de itiraf eden Ebu Abdullah, “Üç dört ay yurt haricinde kalıyordum. Bu yüzden kendimi günahtan kurtarmak için evlendim.” dedi.

“Daima daha yaşlı bir eş tercih edin”

Evliliğe ait tavsiyelerde bulunan Abdullah, ”Daima daha yaşlı bir eş tercih edin. Dünyadaki her erkek bir bayana sahip olmak ve onunla sonsuza kadar kalmak ister… Fakat istikrar genç bir bayanda değil, yaşlı bir bayanda bulunur.” dedi.